| Promosyon www.eserpromosyon.com

     E-katalog çalışmasıyla sektörü ilk defa internet ortamına taşıyan firmamız 1996 yılından beri promosyonel ürünler ve eşantiyon pazarına hizmet / ürün sunuyor. Uzun süre promosyon sektörüne baskı hizmeti vererek konusunda uzmanlaşan firmamız mevcut serigraf, tampon, gofre ve ofset baskı seçeneklerine eklediği CO2 Lazer makinalarıyla kişiye ve isme özel promosyon imkanı sağlayarak sektöre yeni bir yön verdi.

     Baskı parkurumuza eklediğimiz Yag Lazer makinamızla metal yüzeylere ömürlük baskı yapabilme imkanımızı da genişlettik. Trigromi Inkjet makinamız ise yüksek baskı kalitesi ve yeni teknolojisiyle bize yüzeylerin üzerine özel renkler ve direkt fotoğraf baskısı yapabilme imkanı sağlayarak bizi sektörün bir adım önüne taşıyor. Kendi imalatımız olan “eser” markalı duvar saati, anahtarlık ile plastik, ahşap, deri, kağıttan ürettiğimiz çeşitli ürünlerimizin yanısıra temsilciliğini yaptığımız ürünlerden oluşan geniş ürün gamımızla hizmetinizdeyiz.

     Üretici, ithalatçı kimliğimiz ve temsilciliklerini yaptığımız seçkin markalar ile kişiye özel isim baskısı seçeneğimiz ve geniş baskı alternatiflerimizin avantajları ışığında geniş ürün yelpazemizi www.eserpromosyon.com adresinden inceleyebilirsiniz.