| Kaşe www.kasefabrikasi.com

     Eser Kaşe olarak 1989 yılından beri sektörün üretim hammadde ve özel mürekkep ihtiyaçlarına da cevap verebilen firmamız; önce vakum ve polimer, daha sonra da bir kaşeyi 3 dakikada kullanıma sunabilen lazer makinalarıyla sektörde uzun süredir lider konumda.

     Lazer kazıma için kullandığımız ithal özel kauçuk kaşe lastiğimiz ile mukavemet ve mürekkep transferinde elde ettiğimiz ve piyasaya sunduğumuz yeni yüksek kaliteyle sektörün yolunu değiştirdik. Yeni bir icat statüsünde bulunan Multi Color Impression teknolojisini de 2004 yılında dünyayla aynı anda ve ülkemizde ilk defa olarak kullanmaya başladık ve yeni nesil renkli kaşeleri pazara sunduk.

     Üretici, ithalatçı kimliğimiz ve temsilciliklerini yaptığımız seçkin markaların sunduğu özel olanaklarımızla bugün Türkiye'nin her yerine ürün ve hammadde gönderen firmamızdan ihtiyaçlarını karşılamak isteyebilecek sektör mensupları toptan satış için www.eserkase.com adresinden bizimle irtibat kurabilir.

     Gsm operatörleri, bankalar, üniversiteler, hastaneler, kamu kuruluşları ve çeşitli sektörlerden seçkin firmalar referanslarımız arasında... Kaşe sektöründe deneyim ve uzmanlığımız, öncü ve lider konumumuzun avantajlarıyla on-line alışveriş yapabilmek için www.kasefabrikasi.com adresini ziyaret edebilirsiniz.