| Matbaa www.esermatbaa.com.tr

     1978'den bu yana matbaacılığın belli bir dalında tek tip üretime kilitlenmeyi değil; sektörde kağıt ve tamamlayıcı maddelerden üretilebilecek hemen her işe cevap verebilme hedefine yönelmeyi seçen firmamız bugün bu doğrultuda çok ve çeşitli konularda çözümler sunabiliyor.
     Bugün matbaa ve ambalaja yönelik hammadde olarak hemen her çeşit kağıt ürünleri ile polipropilen, ciltbezi, deri, metal / ahşap aksesuarlar gibi tamamlayıcı malzemeleri kullanarak; ofset, yüksek kalite dijital çıkış, serigrafi, lazer kazıma gibi baskı olanaklarımızla ve özel kesimin yanında hassas lazer kesim imkanlarımız ve lak / selofan / vernik gibi laminasyon uygulamalarımız ile kırım / katlama / ciltleme / taslama / spiral gibi mücellit işlemlerimizle sektöre göre çok daha çeşitli ve özel, fark yaratan çözümler sunabiliyor ve uygulayabiliyoruz.
     Bugün Eser markasıyla ürettiğimiz hazır kesimli lazer yazıcı etiketlerimiz, takvim, ajanda, fihrist, toplantı bloknotu, bloknot, dosyalık, defter, not defteri gibi ürünlerimizi son kullanıcının yanında matbaa ve kırtasiye sektörlerinin de hizmetine sunuyoruz.
     Bugün gelişen teknolojinin getirdiği dijital çıkış, kromolin baskı imkanları ve lazer kazıma baskı ile lazer kesim, tek tek cilt / spiral gibi olanaklarımızla pek çok ürün çeşidinde adet sınırlamasını kaldırabiliyor, kişiye özel baskı yapabiliyor ve tek bir adet bile üretim çıkarabiliyoruz.
     Bugün grafik tasarım konusunda çok özel, yaratıcı ve sağlıklı uygulanabilir çözümler sunabiliyoruz. Çok çeşitli üretim alternatiflerimiz sayesinde sektöre göre çok daha özgür ve geniş bir grafik çalışma alanı içerisinde hizmet verebiliyor ve tasarımı tamamlayıcı fotoğraf çekim hizmeti de verebiliyoruz.
     Geniş ve farklı üretim imkanlarımız ile ithalatçı / ihracatçı kimliğimiz, matbaacılıktaki tecrübemiz, birikim ve uzmanlığımız, özenle seçtiğimiz tedarikçi ve çözüm ortaklarımız ile bugüne kadar 11 dilde baskı yapmış ve basılı ürünleri 24 ülkeye kadar uzanmış olmanının ve sektörlerinde marka olmuş seçkin referanslarımızın da getirdiği güvenle doğru ve hızlı çözümleri sunabiliyor, hem sektörümüze hem de müşterilerimize ve müşteri adaylarımıza adeta danışmanlık yapabiliyoruz.