| Plaka - Levha www.eserlevha.com

     Sektörde 1997 yılından beri serigraf, tampon ve dijital baskı ile ürettiğimiz yönlendirme ve uyarı levhaları, levha etiketler, tabela ve kapı isimlikleri gibi ürünlerimizi ithal Lazer Max kazıma malzemelerimize CO2 Lazer makinamızla yaptığımız kesim ve baskı işlemleriyle genişleterek pazara sunduk. Eser Levha olarak çok hassas ve eski teknolojiyle uygulanması mümkün olmayan özel kesim çalışmalarımızla sektörde fark yarattık.

     Pleksiglas, kristal ve cam malzemelere uyguladığımız lazer kazıma baskılar son kullanıcının yanında sektör firmaları tarafından da ilgiyle karşılandı. Daha sonra Yag Lazer makinamızla saf metallerin üzerine de geri dönüşümsüz lazer kazıma yapabilme imkanı kazandık. Trigromi Inkjet makinamızla ise metal, plastik, pleksiglas, kristal, cam ve benzer yüzeylere özel renkler ve direkt fotoğraf baskısı yapabilmemiz bizi sektörde daha ileri taşıdı.

     Bugün tümü geriye dönüşümsüz baskı ve malzeme alternatiflerimiz, üretici ve ithalatçı kimliğimizle sunduğumuz geniş üretim imkanlarımızla 1 adet bile levha üretebiliyoruz ve ihtiyacınızı 15 dakika içerisinde karşılayabiliyoruz. Daha fazla bilgi için www.eserlevha.com adresimizi ziyaret edebilirsiniz.